Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5