Movies
Ratings
656
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Prize Winner of Defiance, OhioRated ★ 3.5
Cold Comfort FarmRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 3.0
Samantha: An American Girl HolidayRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
The Drover's WifeRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
MudboundRated ★ 4.0