Movies
Ratings
370
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
JawsRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 1.0