Movies
Ratings
289
Autumn in New YorkRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
Over the BorderRated ★ 3.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
The Barber of SiberiaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.5
The BeachRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
FridaRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 1.5