Titles you rated
Rules of DatingRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0