Titles you rated
XRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5