Movies
Ratings
56
Extreme JobRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.0