Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5