Titles you rated
Project YRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0