Series
Ratings
42
Loki Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0