Movies
Ratings
648
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5