Titles you rated
KarmaRated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0- GintamaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0