Movies
Ratings
518
VertigoRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.0