Movies
Ratings
17
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0