Movies
Ratings
46
No Other ChoiceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The BalconettesRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The FallRated ★ 2.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 0.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0