Movies
Ratings
126
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Cruel Winter BluesRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5