Titles you rated
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
Wanee & JunahRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
After DreamingRated ★ 1.0
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 4.0
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 1.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5