Movies
Ratings
466
F1: The MovieRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- Miss FortuneRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0