Movies
Ratings
101
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0