Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
Sliding DoorsRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
WakefieldRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
FlightRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.5