Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0