Movies
Ratings
369
Jean de FloretteRated ★ 5.0
The Big WeddingRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Testament of YouthRated ★ 4.5
My One and OnlyRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5