Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0