Titles you rated
Artificial CityRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
JusticeRated ★ 4.0
Woman of 9.9 BillionRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
MoonshineRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The VeilRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5