Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Love in MagicRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 1.0