Titles you rated
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0