Movies
Ratings
144
The FugitiveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Handsome SiblingsRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.0