Series
Ratings
94
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5