Series
Ratings
38
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5
Girls Band CryRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0