Movies
Ratings
819
Inside MenRated ★ 2.5
GretaRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.5
JexiRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0