Series
Ratings
116
Happy TogetherRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Pegasus MarketRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0