Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5