Movies
Ratings
112
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5