Series
Ratings
105- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 5.0
D.Gray-manRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
EricRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0- 주관식당Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0