Movies
Ratings
79
Notting HillRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 1.0
FlowRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0