Movies
Ratings
88
Rush HourRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0