Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0