Series
Ratings
62
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0