Series
Ratings
353
Reply 1997Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 2.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5