Series
Ratings
152
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 5.0
Hell for YouRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Worst Ex EverRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 3.5
SupacellRated ★ 2.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 2.5