Titles you rated
The History of Walking UprightRated ★ 1.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 4.5
- Love AttackRated ★ 2.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.5
- My name is 가브리엘Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5
2021 DIMF Musical StarRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 1.0