Movies
Ratings
271
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
JudgementRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5