Titles you rated
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BEYOND OADRated ★ 3.5
- Blood Blockade Battlefront OADRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- すいかRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
LazarusRated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.5