Movies
Ratings
38
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
CasablancaRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 2.0
Nowhere in AfricaRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0