Movies
Ratings
20
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0