Movies
Ratings
1048
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Welcome to the RileysRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 1.5
First ManRated ★ 3.5
The TableRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Macadam StoriesRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
High-RiseRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0