Series
Ratings
42
StrangerRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5