Titles you rated
EncantoRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0