Titles you rated
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0