Movies
Ratings
95
The Yellow SeaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0